İstanbul’da Hayır Lokması Döktürme

Hayır Lokma Döktürme İstanbul

hayır lokmacısı fiyatları

İstanbul’da Lokmacı Nasıl Kiralayabilirim?

İstanbul’da Hayır Lokması Döktürme fiyatlarını öğrenmek için bize ulaşın. İstanbul’da binlerce kişiye lokma döktük. hayırlara vesile olmak için bu yola çıktık. mevlitlerde, düğünlerde cenazelerde hayır lokması döküyoruz.

kadıköy hayır lokmacısı

İstanbul’un neresinde olursanız olun biz oraya gelip lokmacı standları ve lokma arabaları ile lokma döküyoruz. uzman ve tecrübeli lokmacı kadrolarımızla binlerce organizasyona imza atıyoruz. en son teknolojik lokmacı stand ve arabalarımızla birinci sınıf hizmet ve hijyenik ürünler sizlere sunulmaktadır.

hayır lokması fiyatları

İstanbul’da Hayır Lokması Döktürme

Lokmacı Furkan hizmeti olarak saray lokma ve izmir lokma servisi yapılmaktadır. lokmanın yapılışı; un, su, ve mayadan yapılmaktadır. lokma standında yağda pişirdiğimiz lokmaların üzerine şerbet ekleyerek servis yapmaktayız.

geçmişten Osmanlı’dan günümüze gelen lokma işini günümüzde bizler yapmaktayız. ister yazın, ister kışın camilerde hayır lokması İşine devam ediyoruz. geleneklerimizde örfümüzde ve dinimizde gelen misafirlere ikram sünnettir. bu hayırlı işi sizler yerinize bizler yapmaktayız.

lokmacı kiralama ücretleri

İstanbul’da Lokma Döktürme Fiyatlarımız;

Hayır Lokması Fiyatlarımız Son Derece uygun ve ekonomiktir. kampanyalı fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alın. lokma fiyatlarına çatal, tabak, lokma, Hindistan cevizi, elaman ve nakliye dahildir.

lokma döktürme işini 300 kişiden 5.000 kişiye kadar sizlere hizmet sunmaktayız. İstanbul’da hayır lokması Siparişi Vermek artık çok kolay bir telefon etmeniz yeterli, bir telefonla dev katılımlı programlarınıza cevap veriyoruz. lokmacı kiralama servisiniz arayın bilgi alın.

lokma döktürmek istiyorum

İstanbul’da Lokmacı Kiralama Hizmeti İçin Bize Ulaşın. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir