Lokmacı Kiralama Fiyatları

lokmacı kiralama İstanbul

İstanbul Lokmacı Kiralama Fiyatları 4.000 TL

Lokmacı Kiralama Fiyatları Öğrenmek İçin Her zaman Lokmacı Furkan’ı Arayabilirsiniz. Fiyatlarımız Son derece ekonomik ve makuldür. % 100 müşteri memnuniyeti yaşayacağınız firmamızı tercih ederek en mükemmel hizmeti bizden talep edin. %10 a varan İndirimli Fiyatlarımız Hakkında Bilgi Alın.

lokmacı kiralama fiyatları ne kadar

Hayır Lokması, Usta Ellerde En Lezzetli Lokmaları Döküyoruz

  1. En Kaliteli Hizmeti, En Ucuz Fiyatlarla lokma dökme hizmeti sunuyoruz.
  2. 500 kişilik lokma Hayrı fiyatımız 4.000 TL’den başlamaktadır.
  3. Lokmacı arabaları ile cenazelerde ve mevlütlerde en modern makinelerle en mükemmel şekilde sizlere servis yapmaktayız.

lokma arabası kiralama fiyatı

Hayır Lokması Döktürme Fiyatları %20 İndirimli

İstanbul’un tüm cami ve ibadethanelerinde hayır lokması döktük. Lokmacı Furkan’ı arayın kampanyalı fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alın. Osmanlıda Saraylarda misafirler ve padişahlar için dökülen lokma günümüzde cenazelerde ve mevlüt programlarında misafirlere ikram etmek için sunulan çok lezzetli ve sevilen bir tatlıdır.

lokma döktürmek istiyorum ne kadar

Lokmacı Furkan Usta Ayağınıza Geliyor

Lokma Hayrı Yapan Kişilerin adreslerine bir telefonla gelip hayır lokması döküyoruz. istenilen gün ve saatte sizlerin ayağınıza kadar gelip döktüğümüz saray Lokması top şeklinde veya İzmir lokması ortası delikli çok beğeneceksiniz. İstanbul’da Yapacağınız Tüm Etkinlik Ve Organizasyonlarda Şirketimiz Gelip kurulumu Yapar, Saati Geldiğinde Çıtır Lokmaları Misafirlerinize İkram Eder. 7’den 77’ye Türk Toplumunun Son Derece Severek Tükettiği Bu Lezzeti Tüm İlçe Ve Semtlere Getiriyoruz.

lokmacı kiralama lokma hayrı

İstanbul’un En Büyük Lokmacı Firması

Yılların Deneyimi ve tecrübesi ile senelerdir en hüzünlü ve en mutlu anlarınızda sevdiklerinize hayır lokması dağıtımı yapmanın gururunu yaşamaktayız. Lokmacı Firmamızı Haftanın 7 günü arayıp rezervasyon yaptırabilirsiniz. 500 Kişilik Lokma Dağıtımından başlayıp 10.000 kişiye kadar ikramlar yapmaktayız. Bu zamana kadar yüz binlerce kişiye lokma hayrı yaptık. Bizi tercih eden dostlarımıza sonsuz teşekkürler.

lokma arabası lokmacı hayır lokma

Lokmacı Kiralama Fiyatları Çok Uygun

Özellikle ölen merhumun ve yakınınızın ardından misafirlerinize sunabileceğiniz ve merhumun arkasından göndereceğiniz en iyi hayırlardan biridir. Camilerde, cuma günlerinde cuma namazından çıkan cemaate ikram ettiğimiz lokma Dökme hizmeti ile merhuma en güzel duaları gönderiyoruz. En Hafif Ve sağlıklı hayır lokmasını döküp sizlere ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

hayır lokma döktürme lokmacı kiralama

Lokmacı Kiralamak İstiyorum Diyen Arasın

Lokma Dağıtımı İşini Ustalarımız sizler adına, sizin için istediğiniz bir camide veya istediğiniz bir sokakta halkımıza lokma dağıtımı yapmaktayız. Lokmacı kiralamak artık çok kolay 20 yıla yakındır sunduğumuz lokma döktürme hizmeti uzman ve deneyimli ustalarımız tarafından el değmeden otomatik lokma makineleri ile dökülüp insanımıza sunulmaktadır. Fiyatları öğrenmek için çekinmeden Lokmacı Furkan’ı arayıp Detaylı Bilgi Alın.

lokma döktürmek istiyorum lokma dökme

Lokma Arabası Kiralama İle Hangi Bölgelere Geliyoruz?

  1. İstanbul’un Anadolu Yakası Tüm İlçelerde Lokma Dökmekteyiz.
  2. İstanbul’un Avrupa Yakası Tüm Semtlerde Hayırlara Vesile Oluyoruz.
  3. Tekirdağ İlçeleri Ve Camilerinde Lokma Dökmeye Devam Ediyoruz.
  4. Edirne ve İlçelerinde Caddelerde Ve Camilerde Lokma Hayrı Yapıyoruz.
  5. Kocaeli’nin Tüm İlçeleri Ve Bölgelerinde Lokmacı Kiralayabilirsiniz.
  6. Sakarya’daki Tüm Camiler Ve Sokaklarda Lokma Arabalarımızı Görebilirsiniz.

Lokmacı Furkan Usta’dan Lokma Arabası Kiralama Fiyatlarını Öğrenerek Rezervasyon Yaptırın. 0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir