Lokmacı Kiralama Fiyatları

İstanbul Lokma Döktürme Fiyatları

hayır lokması fiyatları

Hayır lokmacısı Kiralama Yapmak İçin Arayın.

Lokmacı Kiralama Fiyatları İçin Her zaman Lokmacı Furkan’ı Arayabilirsiniz. Fiyatlarımız Son derece ekonomik ve makuldur. % 100 müşteri memnuniyeti yaşayacağınız firmamızı tercih ederek en mükemmel hizmeti bizden talep edin. %20 İndirimli Fiyatlarımız Hakkında Bilgi Alın.

lokmacı furkan hayır lokmacısı

Lokmacı Furkan Usta En Lezzetli Lokmayı Sizler İçin Döküyor.

En Kaliteli Hizmeti En Ucuz Fiyatlarla lokma dökme hizmeti sunuyoruz. 500 kişilik lokma Hayrı fiyatımız 650 tl’den başlamaktadır. ister lokma standı ve tezgahlarda, ister lokmacı arabaları ile cenazelerde ve mevlütlerde en modern makinalarda en hijyenik şekilde sizlere servis yapmaktayız.

istanbul hayır lokması kiralama

Hayır Lokması Döktürme Fiyatları Ve Ücretleri

İstanbul’un tüm cami ve mekanlarında hayır lokması döktük. lokmacı furkan’ı arayın kampanyalı fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alın. Osmanlıda Saraylarda misafirler ve padişahlar için dökülen lokma günümüzde cenazelerde ve mevlid programlarında misafirlere ikram etmek için sunulan çok lezzetli ve sevilen bir tatlıdır.

istediğiniz tüm adreslere bir telefonla gelip hayır lokması döküyoruz. istenilen gün ve saatte sizleri ayağınıza kadar gelip döktüğümüz saray ve izmir lokmasını çok beğeneceksiniz.

hayır lokması döktürmek istiyorum

Lokmacı Kiralama Fiyatları Çok Uygun.

Özellikle ölen merhumun ve yakınınızın ardından misafirlerinize sunabileceğiniz ve merhumun arkasından göndereceğiniz en iyi hayırlardan biridir. son yıllarda camilerde cuma günlerinde cumadan çıkan cemaaten ikram ettiğimiz lokma hizmeti ile merhuma en güzel duaları gönderiyoruz. sağlıklı ve hijyenik hayır lokmasını döküp sizlere ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. temiz ve yeni lokmacı standı ve arabalarımızla lokma döküp dağıtıyoruz.

Lokmacı Furkan Kiralama Fiyatlarını Öğrenmek için bizden bilgi alın. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir