Mevlitte Lokma Döktürme

Mevlit Ve Cenazelerde Hayır Lokması Döktürme.

bakırköy hayır lokması

Mevlitte Lokma Döktürme de % 20 İndirim

Mevlitte Lokma Döktürme – Mevlit ve cenazelerde lokma döktürmek artık çok kolay size bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilin. yıllardır İstanbul ve çevre illerde lokma dökmeye devam ediyoruz. biz bu işi yıllardır tecrübeli uzman kadrolarla sizlere sunuyoruz.

beşiktaş lokmacı kiralama

lokmacı kiralamak ve ölmüşlerin ruhuna hayır duaları göndermek için bizi aramanız yeterli. mevlitlerde kuranlar okunurken, dualar yapılırken ve mevlüt okunurken bizlerde dışarıda daha önce hazırladığımız hayır lokmalarını döküp gelen misafirlere dağıtım yapıyoruz.

Cenazelerde Hayır Lokması Döktürme.

Lokmacı Furkan Usta Olarak, Cenazelerde Gelen Misafir Ve Akrabalarınıza hayır Lokması İkram ediyoruz. isterseniz lokmanın yanında osmanlı şerbeti ve su ikram edebiliriz. cenazenin olduğu an üzüntülü anınızda sizin yerinize biz dağıtım yapıyoruz, siz misafirleriniz ile ilgileniyorsunuz.  hayırlara vesile olmanın en güzel ve kolay yolu lokma döktürmektir.

mevlütte lokma döküyoruz

Hayır İçin Lokma Döktürmek İsteyen Herkes Arayabilir.

lokma döktürmenin en kolay yolu ise lokmacı Furkan’ı aramak rezervasyon yaptırmaktır. lokma fiyatlarımızı öğrenmek ve sipariş vermek için bizden destek ve bilgi alın. ister saray lokması, ister izmir lokması döktürebilirsiniz. temiz, yeni stand ve arabalarımız ile İkramda Bulunabilirsiniz.

daha önceden hijyenik ortamlarda hamur hazırlayıp mekana getirdiğimiz hamurları kızgın yağda pişirip daha sonra şerbete bırakıyoruz. sonra pet tabaklara lokma koyup çatal ile ikram ediyoruz.

hayır lokması döktürmek

Lokmacı Kiralamak Ve Lokma Tezgahı İçin İstanbul Lokmacı Furkan’ı Arayın. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir