Eyüp Sultan Hayır Lokması

Eyüp Sultan Hayır Lokması döktürme

Eyüp Sultan Lokma Döktürme Ne Kadar?

Eyüp Sultan Hayır Lokması Döktürme Hizmeti Firmamız Tarafından 18 Yıldan Beri Devam etmektedir. Ölmüşlerinizin arkasından duaları göndermek için insanlara lokma ikramında bulunun. İster duası almak, ister yakınınızın ölümünün seneyi devriyesinde, ister mevlit organizasyonunda gelen misafirlere ve cemaate Hayır lokması ikramında bulunabilirsiniz. Lokma Sektöründe Lider Şirketlerden Olan Lokmacı Furkan Ustayı Tercih Edebilirsiniz.
Kaliteden Ödün Vermeden Gönül rahatlığı İle Dostlarınıza Lokma İkram Edebilirsiniz.

Eyüp Hayır Lokması Fiyatları Ne Kadar

En Çıtır Ve Mis Gibi Lokma Tatlıları Sizleri Bekliyor

17 Yıldan Beridir Eyüp Sultan’da halkımıza En Lezzetli Hayır lokmalarını ikram ediyoruz. Kaliteden ödün vermeden hep size en iyi hizmeti verirken sizlerinde hayırlarınıza vesile oluyoruz. el değmeden otomatik makinelerle lokma hamurlarını hazırlıyoruz. İstenilen adreslere gelip orada pişirip sizlere sıcacık lokma tatlılarını ikram ediyoruz. 500 kişilik lokma dağıtımı 4.000 TL’den başlamaktadır. 1.000 kişilik hayır lokması ikramı 5.000 TL’den Başlıyor. 2 lokma ustası lokma dökerken en hijyenik ve temiz şartlarda sizlere servis yapılıyor.

Eyüp Sultan Lokmacı Lokma Döktürme

Eyüp Sultan Cami’nde Hayır lokması Döktük

Eyüp Semtinin Sakinlerinden İş adamı Selim bey Babası İçin Hayır Lokması Döktürerek, Eyüp Sultan caminde Meydanda gelen geçen ve camiye gelen 7’den 77’ye bir çok kesimden insanlara mis gibi çıtır lokmalar dağıttık. Temiz, Hijyenik ve uzman ekiplerle müşterilerimize sorunsuz bir dağıtım organizasyonu yaptık. Lokma Döktürme de %20 ye varan indirimli ve kampanyalı fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. İstanbul’un Avrupa Yakasında İstediğiniz Yerde Lokma Arabaları Çağırabilirsiniz.

Eyüp Sultan hayır lokması döktürme

Eyüpsultan Hayır Lokmasında %100 Müşteri Memnuniyet Garantisi İle Hizmet Vermekteyiz.

Eyüp Sultan İlçesindeki Tüm Camilerde sizler için lokma döküp dağıtım yapıyoruz. Arpacı hayrettin Cami, Düğmeciler Cami, Arakiye Cami, Kaptan Paşa Cami, Nişancı Mustafa Cami, kızıl Mescid Cami Ve Davutağa Camiinde Lokma İkramında Bulunduk. Sizlerde Eyüp Sultan İlçesindeki Bütün Camilerde Hayır lokması Döktürebilir siniz. Firmamızı İstediğiniz Zaman Arayabilir, Bilgi Alabilir, Lokma Siparişi Verebilirsiniz.

Eyüp Sultan İlçesinde Camilerde Ve Özel Mekanlarda Lokma Döktürmek İstiyorum Diyorsanız, Arayın Bilgi Alın. Eyüpsultan Lokma Dağıtımı Fiyatları İletişim 0532 692 98 48