Beşiktaş Hayır Lokması

Beşiktaş Hayır lokma dağıtımı lokmacı Furkan usta

Beşiktaş Hayır Lokmacısı Kiralama Şirketi

Beşiktaş Hayır Lokması Dağıtım Hizmetleri Olarak Yıllardır İstanbul’un Tüm ilçelerinde Binlerce Cami Ve Özel Alanlarda Hayırlara Vesile olmak İçin Hayır Lokması Dağıtımı Yapmaya Devam Ediyoruz. İster 300 Kişilik, İster 3.000 Kişilik Farketmez İstediğiniz Yerde Ve Zamanda Lokma Döküp Dağıtıyoruz. En Hijyenik Ve En Leziz Lokmaları Sizler İçin Döküyoruz.

Beşiktaş Lokma Döktürme Servisi

Beşiktaş Hayır Lokması Fiyatları mızı Sorun

Beşiktaş’ın Tüm Mahallelerindeki Camilerde, Sizlere Hizmet veren Lokmacı Furkan Usta, 20 yıla Yakındır Lokma İkramında Bulunuyor. Sıcacık Ve Çıtır Lokmaları Gelen Cemaate Ve Misafirlerinize Dağıtabilirsiniz. Lokma Döktürme Fiyatlarımız 500 Kişilik 4.000 TL’den Başlamaktadır. Daha Büyük Sayılar Ve Daha Uzak Noktalar İçin Firmamızdan Fiyat Bilgisi Alabilirsiniz. Beşiktaş’ın Tüm camilerinde hizmet veriyoruz; Asariye Cami, Ertuğrul Tekke Cami, Hamidiye Cami, Sinan Paşa Cami, Ortaköy Cami Ve Vişnezade Camiinde Lokma Dağıtımında Bulunduk. Sizlerde Beşiktaş’ın tüm camilerinde bizlere hayır lokması döktürebilir siniz.

Beşiktaş hayır lokması lokma döktürmek istiyorum

Beşiktaş Hayır lokması Fiyatları Kaç Para?

Beşiktaş hayır lokması dağıtımını mobil araçlar hijyenik tam otomatik makinelerle işinin ehli uzman kadrolarımız tarafından sizlere sunulmaktadır. 15 yıldır 10 binlerce kişiye hayır lokması dağıtımını firmamızı tercih ederek siz de en çıtır ve lezzetli lokmaları insanımıza ikram edebilirsiniz. Yıllardır sektörün öncülerinden olan lokmacı Furkan usta Beşiktaş’ın bütün camilerinde ve mahalle sokaklarında hayır lokması dağıtımı yapmaktadır. Sizde lokma döktürmek istiyorum diyorsunuz ama nereden nasıl yapacağım diyorsanız hiç düşünmenize gerek yok, size bir telefon kadar yakınız. Lokma hayrı için telefon Numaramız 0 532 692 98 48 

Beşiktaş lokma arabası kiralama servisi kaç para

Beşiktaş lokmacı Kiralama İle Cami Ve Cenazelerdeyiz

Lokma Siparişi ve lokma döktürme ve dağıtım işlerini 19 yıldan beri yapmaktayız. Beşiktaş’ın tüm mahalle ve camilerinde hayır lokmaları dağıtırken Avrupa Yakasındaki tüm ilçelerde yer alıyoruz. Lokma ilgili her şeyi firmamız tedarik ediyor. Hamurdan, şerbete, tabaktan çatala, arabadan elemanlara kadar herşeyi biz yapıyoruz. Araçlarımız istediğiniz adreslere gelip tecrübeli elemanlarımız tarafından sizlere hizmet sunuluyor.

Beşiktaş Lokmacı Kiralama Servisimiz İçin Bizimle İletişime Geçin. Beşiktaş Hayır Lokmacısı İle Hayırlara Vesile Olun 0212 531 99 44