Beşiktaş Hayır Lokması

Beşiktaş Hayır lokma dağıtımı lokmacı Furkan usta

Beşiktaş Hayır Lokmacısı Kiralama Şirketi

Beşiktaş Hayır Lokması Dağıtım Hizmetleri Olarak Yıllardır İstanbul’un Tüm ilçelerinde Binlerce Cami Ve Özel Alanlarda Hayırlara Vesile olmak İçin Hayır Lokması Dağıtımı Yapmaya Devam Ediyoruz. İster 300 Kişilik, İster 3000 Kişilik Farketmez İstediğiniz Yerde Ve Zamanda Lokma Döküp Dağıtıyoruz. En Hijyenik Ve En Leziz Lokmaları Sizler İçin Döküyoruz.

Beşiktaş Lokma Döktürme Servisi

Beşiktaş Hayır Lokması Fiyatları mızı Sorun

Beşiktaş’ın Tüm Mahallelerindeki Camilerde, Sizlere Hizmet veren Lokmacı Furkan Usta, 20 yıla Yakındır Lokma İkramında Bulunuyor. Sıcacık Ve Çıtır Lokmaları Gelen Cemaate Ve Misafirlerinize Dağıtabilirsiniz. Lokma Döktürme Fiyatlarımız 600 Kişilik 1.400 TL’den Başlamaktadır. Daha Büyük Sayılar Ve Daha Uzak Noktalar İçin Firmamızdan Fiyat Bilgisi Alabilirsiniz. Beşiktaş’ın Tüm camilerinde hizmet veriyoruz; Asariye Cami, Ertuğrul Tekke Cami, Hamidiye Cami, Sinan Paşa Cami, Ortaköy Cami Ve Vişnezade Camiinde Lokma Dağıtımında Bulunduk. Sizlerde Beşiktaş’ın tüm camilerinde bizlere hayır lokması döktürebilir siniz.

Beşiktaş lokma arabası kiralama servisi

Beşiktaş lokmacı Kiralama İle Cami Ve Cenazelerdeyiz

Lokma Siparişi ve lokma döktürme ve dağıtım işlerini 19 yıldan beri yapmaktayız. Beşiktaş’ın tüm mahalle ve camilerinde hayır lokmaları dağıtırken Avrupa Yakasındaki tüm ilçelerde yer alıyoruz. lokma ilgili her şeyi firmamız tedarik ediyor. hamurdan, şerbete, tabaktan çatala, arabadan elemanlara kadar herşeyi biz yapıyoruz. araçlarımız istediğiniz adreslere gelip tecrübeli elemanlarımız tarafından sizlere hizmet sunuluyor.

Beşiktaş Lokmacı Kiralama Servisimiz İçin Bizimle İletişime Geçin. Beşiktaş Hayır Lokmacısı İle Hayırlara Vesile Olun 0212 531 99 44