Mevlüt Pilavı Dağıtımı

Hayır Pilavı Fiyatları 1.999 TL’den Başlıyor

Mevlüt Pilavı Dağıtımı İstanbul’un Tüm İlçe Ve mahallelerinde istenilen tüm noktalarda sizlere hizmet vermekteyiz. mis gibi tereyağlı, nohutlu ve tavuklu pilav ikramı yanında isterseniz kavurmalı ve etli pilav dağıtımı yine şirketimiz tarafından sizlere sunuluyor. Toplu Pilav Satışı Ve Siparişleri İçin Şirketimiz Her Zaman Hizmetinizde.

toplu tavuklu pilav siparişi

Mevlüt Pilavı Dağıtımı En Ekonomik Fiyatlarla

İstanbul’un en eski ve büyük pilavcılarından olan firmamız hayır işlerinde her zaman yanınızda olarak sevdiklerinize ailenize ve misafirlerinize mevlüt pilavı ikramı yapabilirsiniz. Hayır pilavı dağıtmak istiyorum ve ne yapabilirim dediğiniz zaman usta pilavcılarımızın dağıtımını yaptığımız pilav hayrını sizde tercih edebilirsiniz.

toptan pilav dağıtımı fiyatları

Hayır Pilavı Dağıtımında Neler Var?

 1. Tereyağlı Pilav
 2. Nohutlu Pilav
 3. Tavuklu Pilav
 4. Kavurmalı Pilav
 5. Tabak, Kaşık, Peçete
 6. Karabiber
 7. Ketçap, Mayonez
 8. yeşil Biber
 9. Mobil Pilav Arabası
 10. Pilav Dağıtım Elemanları

Tavuklu Pilav Satışı Ve Sipariş Hattı

Hayır Pilavı Dağıtımı İle Hayırlara Vesile Olurken, gelen davetlilere pilav ikram ederken onların hayır dualarını alıyoruz. pilav dağıtım servisi en şık arabalar ve en hijyenik şekilde yapılmaktadır. Tavuklu Pilav Dağıtımı Yaparken Yanında ayran ve tulumba tatlısı ikramı da yapmaktayız. istenildiğinde etli ve kavurmalı pilav dağıtımı da yaptırabilirsiniz. Mevlütlerde ve Cuma Namazı Çıkışlarında Pilav İkramı Yaptırmak İsterseniz Bize Sipariş Verin.

İstanbul pilavcı kiralama

Pilavcı Kiralama hizmetini Nerelerde Veriyoruz?

 1. Cenaze Ve Mevlütlerde
 2. Sünnet Düğün Programları
 3. Düğün Organizasyon Cemiyetleri
 4. Nişan Organizasyon Merasimleri
 5. Dükkan Ve İşyeri Açılışları
 6. Cuma Namazı Çıkışlarında
 7. 7’si , 40’ı Ve 52’si Gibi Günlerde
 8. Mübarek Gün Ve Gecelerde
 9. Kandil Gecesi Programlarında

İstanbul’da Mevlüt Pilavı Dağıtımı, En Lezzetli Ve En Ucuz Fiyatlarla Hizmet Verirken, Sizde Kaliteli Hizmeti Bizden Talep Edin. 0532 692 98 48