Pendik Hayır Lokması

Pendik Hayır Lokması fiyatları

Pendik Lokma Döktürme Servisi İçin İletişim Kurun

Pendik hayır lokması döktürmek isteyen tüm müşterilerimiz bizleri arayabilir, lokma hayrı için bizimle iletişim kurabilirler. Mis gibi sıcacık ve çıtır lokmalarımız Pendik merkez olmak üzere İstanbul’un her bölgesinde sizlere sunulmaktadır. İstanbul’un her noktasında istediğiniz saatte ve konumda mobil seyyar gezici araçlarımızla konumda bulunuyor ve muhteşem çıtır lokmalarımızı halkımıza ikram ediyoruz. Ahirete intikal etmiş sevdiklerinizin, ölmüşlerinizin arkasından hayır duaları göndermek ve onlar için hayır yapmak istiyorsanız, en güzel yollardan birisi de lokma döküp dağıtmak olacaktır. Lokmacı Furkan Usta %100 müşteri memnuniyet garantisiyle enfes lokmalarını sizlere sunuyor.

Pendik lokma dağıtımı ne kadar

Pendik Hayır Lokması Dağıtımı Ne Kadar?

Pendik hayır lokması dağıtımı minimum 5.000 liradan başlamaktadır. 500, 750, 1.000, 1.500, 2.000 ve üst sayılar sizlerin isteğine göre hazırlanıp dağıtılmaktadır. %100 el değmeden otomatik makinelerle hazırladığı şerbet ve hamurlar yine otomatik makinalarla mobil araçlarımız içerisinde önceden hazırladığımız kızgın yağa döküp pişirip daha sonrasında şerbetli deyip tabaklara koyup sizlere sunmaktayız. İstanbul’un en büyük hayır lokması firması lokma dökme işini yıllara dayanan tecrübesiyle sizlere sunmaktadır. Yapacağınız her türlü etkinlik, davet ve düğünlerde dağıtım yapıyoruz. Cami çıkışları, mevlid kandili programları Özel gün ve gecelerde hiç fark etmeksizin sizlere servis yapmaktayız.

Pendik’te Hayır Lokması Döktürmek İstiyorum Diyenler Arasın

Pendik’te yapacağınız hayır programları ve lokma hayrı etkinliklerinde sizlere hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Tam otomatik makinalarla dağıtımını yaptığımız lokmaları hijyen esaslı, hijyene uygun bir şekilde eldiven, bone, önlük ile servis etmekteyiz. Lokma dağıtımı ile alakalı tüm detaylar tüm teknik ekip ve ekipmanlar şirketimiz tarafından servise hazır edilmektedir.

Pendik lokma dağıtım hizmetleri

Pendik Lokma Döktürme İle Cenazelerde Yer Alıyoruz

Profesyonel lokma ustalarımız en çıtır Hayır lokmalarını en temiz şekilde sizlere sunmaktadır. Değerli müşterilerimizin yaptığı hayırları en kaliteli şekilde halkımıza sunmak için 20 yıla yakındır hizmet veriyoruz. Bizi tercih ettiğinizde yanılmayacaksınız ve bu işi uzman bir ekibe yaptırmanın gönül rahatlığını yaşayacaksınız.

Pendik Hayır Lokması Döktürme Fiyatlarımızı Öğrenip Lokma Siparişi Verebilir Ve hayırlar Yapabilirsiniz. Lokmacı Furkan Usta İletişim 0532 692 98 48