Sarıyer Lokmacı Kiralama

Sarıyer Lokmacı Kiralama

Sarıyer Hayır Lokması Kiralama Şirketi

Sarıyer Hayır Lokması ile geleneklerimize ve dini değerlerimize uygun bir şekilde insanlara hayır lokmaları dağıtıyoruz. Vefat eden yakınlarımızın ve ölmüşlerimizin arkasından onlara hayır duaları göndermenin en güzel yoludur hayır lokması ikramı. 7 si, 40 ı, 52 si gibi günlerde lokma döküp dağıtabilirsiniz. Sizin Belirlediğiniz Yerlere biz gelelim her noktada lokmaları servis edelim.

Sarıyer Lokmacı Kiralama Hizmeti Ne Kadar?

Lokma Arabaları Ve Lokma Tezgahları İle İstenilen Tarih Ve Saatte İstediğiniz Konum Ve adreste Hiç Zaman Kaybetmeden En Sorunsuz Ve En Lezzetli Lokmaları Sizler Ve Dostlarınız İçin Döküyoruz. 20 Yıla Yakın Zamandır Dökmeye Devam ettiğimiz Lokmacı Kiralama Hizmeti Aralık devam etmektedir. En Çıtır ve lezzetli lokmaları Uzman kadrolarımız yapıyor. Önceden hazırladığımız hamurlar dökülecek yerde lokma makinesi konulur, daha sonra kızdırdığımız yağa dökülür. Kızarttığımız hamurları çıkartıp soğuk şerbete bırakırız, sonrasında gelen misafirlere ikram edilir.

Sarıyer Hayır Lokması Fiyatları kaç para

Sarıyer Lokma Döktürme Fiyatları Kaç Para?

Sarıyer Lokma Dökme Hizmeti nakliye, elemanlar, hamur, şerbet, tabak, çatal dahil 4.500 TL’den başlamaktadır. Sarıyer Başta Olmak Üzere İstanbul’un tüm ilçe ve camilerinde müşterilerimize hizmet veriyoruz. Fiyatlarımız gidilen yerin uzaklığı ve kişi sayısına göre değişebilmektedir. Lokma Hayrı Yaptırmak İstiyorum Diyen Tüm Dostlarımızın Hizmetinde Olmaya Devam Ediyoruz.

Sarıyer hayır lokması dağıtımı sipariş

Sarıyer’de Hayır Lokması Döktürmek İstiyorum Diyorsanız Bize Ulaşın

Sarıyer’de birçok mahalle ve sokakta camilerde yıllardır hayır Lokması dağıtımları devam ediyor. En çıtır ve Lezzetli Lokmaları dağıtırken halkımızın teşekkürlerini mazhar oluyoruz. İstanbul’un her bölgesinde hizmet verdiğimiz Sarıyer hayır lokması dağıtımlarını sizler de bizleri cenazelerde, cuma namazı çıkışlarında, kandil gecelerinde lokma dağıtımı yaptırmak için arayabilirsiniz.

Sarıyer hayır lokması 1000 kişilik lokma dağıtımı

Hayır Lokma Dağıtımı Siparişleri İçin Şirketimiz Hizmetinizde

Lokma hayrı fiyatlarımız son derece ekonomiktir, içerik olarak da lokma arabası lokma tezgâhı, 2 tane lokma ustası ayrıca hamurundan şerbetine, çatalından tabağına, kadar tüm detayları firmamız temin ediyor. Lokma Şirketi olarak % 100 memnuniyet garantisi veriyor ve en uygun fiyat garantisi vererek lokma tatlısını servis ediyoruz. 2024 yılı lokma siparişleriniz için lokmacı Furkan Usta’yı her daim arayabilirsiniz.

Sarıyer lokma arabası kiralama organizasyonu
Sarıyer Hayır Lokmacısı Ve Sarıyer Lokmacı Kiralama Servisi Size en mükemmel hizmeti sunuyor. Bize ulaşın bilgi alın. 0532 692 98 48