Sarıyer Lokmacı Kiralama

Sarıyer Lokmacı Kiralama

Sarıyer Hayır Lokması Kiralama

Sarıyer Lokmacı Kiralama ile geleneklerimize ve dini değerlerimize uygun bir şekilde insanlara hayır lokmaları dağıtıyoruz. vefat eden yakınlarımızın ve ölmüşlerimizin arkasından onlara hayır duaları göndermenin en güzel yoludur hayır lokması ikramı. 7 si, 40 ı, 52 si gibi günlerde lokma döküp dağıtabilirsiniz. siz isteyin biz gelelim her noktada lokmaları servis edelim.

lokmacı kiralama servisi Sarıyer

Sarıyer Lokmacı Kiralama Hizmeti

Lokma Arabaları Ve Lokma Tezgahları İle İstenilen Tarih Ve Saatte İstediğiniz Konum Ve adreste Hiç Zaman Kaybetmeden En Sorunsuz Ve En Lezzetli Lokmaları Sizler Ve Dostlarınız İçin Döküyoruz. 20 Yıla Yakın Zamandır Dökmeye Devam ettiğimiz Lokmacı Kiralama Hizmeti Aralık devam etmektedir. En Çıtır ve lezzetli lokmaları Uzman kadrolarımız yapıyor. önceden hazırladığımız hamurlar dökülecek yerde lokma makinesi konulur, daha sonra kızdırdığımız yağa dökülür. kızarttığımız hamurları çıkartıp soğuk şerbete bırakırız, sonrasında gelen misafirlere ikram edilir.

Sarıyer Hayır Lokması Fiyatları

Sarıyer Lokma Döktürme Fiyatları

Sarıyer Lokma Dökme Hizmeti nakliye, elemanlar, hamur, şerbet, tabak, çatal dahil 700 TL’den başlamaktadır. Sarıyer Başta Olmak Üzere İstanbul’un tüm ilçe ve camilerinde müşterilerimize hizmet veriyoruz. fiyatlarımız gidilen yerin uzaklığı ve kişi sayısına göre değişebilmektedir. Lokma Hayrı Yaptırmak İstiyorum Diyen Tüm Dostlarımızın Hizmetinde Olmaya Devam Ediyoruz.

Sarıyer mobil lokma arabası

Sarıyer Hayır Lokmacısı Ve Lokmacı Kiralama Servisi Size en mükemmel hizmeti sunuyor. bize ulaşın bilgi alın. 0532 692 98 48