toplu pilav dağıtımı

Pilav Dağıtımı Sipariş Hattı

Toplu Pilav Dağıtımı İle Lokmacı Furkan Usta Size Yardımcı oluyor. toplu lokma dağıtımı yanında Mevlit için nohutlu pilav dağıtımı ve ikramında bulunuyoruz. pilav arabası, tabaklar, kaşık, elemanlar, ketçap, mayonez, kara biber hepsi firmamız tarafından karşılanıyor. cenazelerde gelen misafirlere ne ikram edeceğim diye düşünmeyin bu hüzünlü günde sizin yerinize tüm detaylar ile biz ilgilenelim. gelen dostlarınıza mis gibi tavuklu ve nohutlu pilav ikramı yapalım.

tavuklu nohutlu pilav dağıtımı

Tavuklu Pilav Satışı Ve Siparişi

Cenazelerde, Mevlit Programlarında, Cuma Namazı Çıkışında, Ölüm yıldönümlerinde gelen misafirlere ve cemaate toplu olarak tavuklu ve nohutlu pilav dağıtımı yapıyoruz. kendi pilav arabalarımızda en hijyenik şekilde pilav dağıtımı yapıyoruz. yeter ki siz isteyin biz istediğiniz bölge ve adreslere gelip İkramlarda bulunalım. 50 kişilik pilav dağıtımından 1000 kişiliğe kadar nohutlu pilav dağıtımı yapabiliyoruz. tabağından, kaşığına, ketçaptan, karabibere kadar dağıtım ile alakalı olan herşeyi bir getiriyoruz.

mevlit pilavı dağıtımı

Mevlüt Pilavı Dağıtım Fiyatları

Ölmüşlerinizin arkasından yapacağınız mevlit organizasyonlarında gelen davetlilere muhteşem tadıyla tavuklu ve nohutlu ikramı yapabilirsiniz. mevlit programında kuranlar okunurken dualar yapılırken gelen misafirlere pilav ikramı yaparken, tatlı olarak lokma döküp dağıtıyoruz. o yoğun günde biz detaylarla ilgilenip sizin yerinize yemek olayını biz hallediyoruz. pilav dağıtım fiyatlarımız son derece uygun ve hesaplıdır.

Tavuklu Nohutlu Pilav İkramı Sipariş Hattımızı Arayarak Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. 0532 692 98 48