Lokmacı Furkan Usta Hakkında

Lokmacı Furkan Usta Hakkımızda genel bilgi alabilirsiniz. Lokmacı Olarak Her Zaman Lokma Döküyoruz. Çeyrek Asırlık Bu Lezzeti Sizde Tadın. Hem Saray, Hemde İzmir Lokma Hizmetini Sizlere En Orijinal Haliyle Sunuyoruz. Sizde Bu Tadı Yaşayın Vazgeçemeyecek siniz.lokmacı furkan usta

profesyonel lokmacı ekiplerimizle özel stand ve arabalarımızla 30 yıllık deneyimle hayır lokması döküyoruz. İstanbul ve çevre illerde hijyenik bir şekilde size ve misafirlerinize sunu yapıyoruz. düğünlerde, sünnet merasimlerinizde, açılışlarınızda ve özel günlerinizde sizlerle olmaya devam ediyoruz. ayrıca cenazeler ve mevlitlerde lokma döküyoruz. İstanbul’un en büyük lokmacısı olarak yüzlerce stand ve arabalarımızla sizlere servis yapıyoruz.

Lokma Döktürme Hizmeti

lokmacı kiralama hizmetini en yeni standlar ve şık kıyafetlerimizle size ve dostlarınıza lokma döktürme hizmetini servis ediyoruz. tecrübeli ve güvenilir lokma dökme firmamızdan sipariş verebilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. ölmüşleriniz adına hayırlara vesile olun, en güzel hayırlardan biri olan ölmüşlerin ruhuna gidecek olan hayır lokması döktürmek için bizi çekinmeden arayabilirsiniz.

bizler çeyrek asırlık lezzeti sizlere sunarken bizler her geçen gün kendimizi geliştirerek ve daha modern tekniklerle sizlere sunum ve servis yapmaktayız. 7 den 77 ye toplumumuzdaki tüm kesimlerin severek tükettiği bu tat size en çıtır ve en lezzetli haliyle sizlere firmamız tarafından servis edilmektedir.

Lokmacı Furkan İle Hayırlara Vesile olun. Hayır Lokması Kiralama İçin Bizlere Ulaşın. 0532 692 98 48