lokma arabası kiralama lokma dökme

Lokma Döktürme Fiyatları %20 İndirimli

Lokma Döktürme Fiyatları En Uygunu Bizde. Yıllardır kaliteli hizmet anlayışı ile çalışan firmamız, her zaman tecrübeli, güler yüzlü, deneyimli ve uzman lokmacı kadromuzla sizlere ve misafirlerinize en leziz lokmaları ikram ediyor. Kaliteli malzemelerden taviz vermeden sizlere yıllardır en uygun fiyatları sunmak için çalışıyoruz .

lokmacı fiyatları

İstanbul Lokma Döktürme Organizasyonu

Lokma Döktürme Hizmeti Almak İstiyorsanız Lokmacı Furkan Usta yıllardır hizmetinizde. Kaliteli ve hijyenik hizmet anlayışı ile gönül rahatlığı ile bizi arayabilir ve lokma döktürebilirsiniz. Minimum 500 kişilik lokma döküyor ve 10.000 kişiye kadar hizmet verebiliyoruz. İstanbul’da lokma dağıtım ücretleri ve detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

lokma döktürme arabası kiralama

Lokma Döktürmek İsteyen Herkes Arasın

10 Adet Mobil Lokma Aracı İle İstanbul’da Dağıtım Yapmadığımız Yer yoktur. Hatta İstanbul’un Çevre İllerinde Lokma İkramı Hizmeti vermekteyiz. En şık ve yeni hayır lokma araçlarımız yaptığınız hayra değer katmaktadır. Lokma İle İlgili tüm detaylar araç içindeki uzman ustalarımız tarafından sizlere sunulmaktadır. Bizi Arayarak Lokma siparişi verebilir ve ölüm yıl dönümleri için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Eski Başbakanlardan Merhum Mesut Yılmaz İçin Eyüp Sultan Meydanında Hayır Lokması Döküp Dağıttık. Lokmacı Furkan Usta’yı Tercih Ettikleri İçin çok Teşekkür ederiz.

En Lezzetli Ve En Çıtır Lokmaları Marmara Bölgesinde Sizler İçin Döküyoruz.

Hayır lokması nı sadece İstanbul ve çevre illerde servis yapıyoruz. İzmit Kocaeli, Sakarya Adapazarı, Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli illerinde sizlere hizmet veriyoruz. son derece profesyonel ve hijyenik bir şekilde 1 saat önceden mekana gelip hazırlığımızı yapıp tabaklara lokmaları koyup sizlere servis ediyoruz.

hayır lokması dağıtımı kaç para

Hayır Lokması Döktürme Kiralama Servisi

Hayır lokması döktürme fiyatlarımız son derece ekonomik ve uygundur. bazı zaman dilimlerinde yaptığımız kampanya ve fırsatlarımızı kaçırmayın. sizde en kaliteli hizmeti en uygun fiyata lokmacı Furkan’dan alabilirsiniz. Size bir telefon kadar yakın olduğumuzu belirtmek isteriz. istediğiniz Sayıda lokma dağıtımı yapabilmekteyiz. siz isteyin biz eleman ve standlarımızla istediğiniz tüm bölgelere gelelim.

lokma döküyoruz hayırlara vesile oluyoruz

Hayır Lokma Döktürme En İyi Fiyatlarla

Lokma dökerken gerekli olan tüm ekipmanlar ve malzemeler tarafımızdan tedarik edilmektedir. çatal, tabak, lokma, Hindistan cevizi, nakliye ile her şeyi biz tamamlıyoruz. Size sadece hayır lokması dağıttırmak kalıyor. ister cenazelerde, camilerde ister mevlitler ve açılış organizasyonlarında hayır lokmacı arabalarımızla sizlere hizmet veriyoruz. lokmacı Standı kiralamak istiyorsanız nereden lokmacı bulacağım diyorsanız buradayız.

İstanbul Hayır lokması döktürme lokmacı kiralama

Hayır Lokması Döktürme İle Açılış Organizasyonu Yapıyoruz

ister cenazeler, ister dükkan ve mağaza açılış organizasyonları, ister mevlit programlarında farketmez biz istediğiniz tüm alanlarda sizlerle birlikte en mükemmel hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Bir telefonla İstanbul ve çevre illerde sizlere hizmet veriyoruz.

lokma dağıtımı lokma döktürme servisi

Lokma Döktürme İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular?

 • Lokma Döktürme Hizmetini Hangi Şehir Ve Bölgelere Yapıyorsunuz?
 • Lokmacı Furkan oğlu usta olarak İstanbul Avrupa Yakası başta olmak üzere Anadolu Yakası ve İstanbul’un tüm ilçelerinde hayır lokması dağıtım hizmetini 15 yıldan fazladır devam ettirmekteyiz. son yıllarda İstanbul dışından da gelen talepler doğrultusunda Kocaeli, Sakarya, Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli gibi illerimizde de yol masrafları karşılandığında oralara da hizmet sunabilmekteyiz.

hayır lokması dağıtmak istiyorum

 •  Hayır Lokmasını Kimler İçin Döktürebiliriz?
 • Yıllardır hayır sahipleri sevdiklerinin arkasında hayır lokması dağıtıyorlar bazen cenaze günü bazen yedisinde bazen kırkında bazen de ölüm yıl dönümlerinde hayır lokması döktürebilirsiniz. Mevlit programlarında, cenazelerde, cuma namazı çıkışlarında lokma ikram edebilirsiniz. Ayrıca bir hastanın şifası için veya hayırlı bir  işinizin gerçekleşmesinden sonra da şükür içinde hayır lokması dağıtabilirsiniz 

hayır lokması lokma dağıtımı

 • Hayır Lokma Döktürme Fiyatları Ne Kadar? Lokma Hayrı Kaç TL?
 • 100 kişiden başlayıp 500, 1000, 1500 , 2000 Ve 5000 kişilik lokmalar döküp dağıta biliyoruz. İster İzmir lokma, ister saray lokma ister delilik ister top şeklinde ister şerbetli ister tuzlu lokma ikramı yapabilmekteyiz. Modern makineler ve tezgahlarla seyyar mobil araçlar içerisinde hayır lokması dağıtımı yaparken en uygun fiyatları sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Minimum 1.000 TL’den başlayan fiyatlarımız istenilen lokma sayına ve talebiniz doğrultusunda gidilen yere göre de değişim göstermektedir. 

hayır lokması lokma dökme servisi

 • En Kaliteli Lokmacı Kiralamak İçin Ne Yapmalı?
 • Lokma dağıtım işini gerçekte en iyi şartlarda yapan birçok firma yanında, çok kötü şartlarda merdiven altı diyebileceğimiz şekilde servis yapan kişilerde mevcuttur. Bu işin uzmanı yıllardır deneyimiyle tecrübesiyle bu sektörde hizmet veren kurumsal firmaları tercih etmeniz gerekmektedir. Bizler yeni makinelerle ve mobil araçlarla en ideal şekilde hayırlarınızı insanlara ulaştırıyoruz. En kaliteli lokmacıyı arıyorum bulamıyorum diyorsanız, lokmacı Furkan usta bu işte deneyimiyle sizlere en iyi hizmeti sunacaktır. sizler de gönül rahatlığı ile lokmacı Furkan Usta’dan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

hayır lokması arabası kiralamak

 • Lokmacı Kiralama Hizmeti İçin Kaç Kişi İle Geliyorsunuz?
 • Lokma dökme işi meşakkatli deneyim isteyen ve bir o kadar da zor bir iştir. bizler lokma dağıtımı için verilen adrese geldiğimizde en az 2 lokma ustasıyla dağıtım sürecini gerçekleştiriyoruz. temiz hijyenik ve en iyi şartlarda sizler için sunduğumuz hayır lokması servisini gönül rahatlığıyla dostlarınıza ve misafirlerinize lokmacı Furkan aracılığıyla ikram edebilirsiniz.  

hayır lokması dağıtmak için ne yapmalıyım

 • Lokmacı Furkan Usta Kaç Yıldır Hizmet Veriyor?
 • Lokma sektörü, hızla büyüyen ve hızla yeni kişilerin girdiği bir sektördür. Büyüyen sektörün yanında da kalitenin hızla düştüğü de bir sektör. Bizler 15 yılı aşkındır bu sektörde 100 binlerce kişiye lokma dağıtmanın gurunu yaşıyoruz. Müşterilerimizin teşekkürlerini almak, onların hayır dualarıyla oradan ayrılmak bizler için en büyük mutluluk ve kazanç vesilesi. Kaliteden ödün vermeden uygun fiyat politikasıyla her zaman sektöründe lider konumda olan lokmacı Furkan ustayı siz de tercih ettiğinizde farkı göreceksiniz.

Hayır lokması döktürme fiyatları

Hayır Lokması İle Merak Ettiklerinizi Sorun

 • Lokmacı Kiralama Servisinde Kullanılan Malzemeler Nelerdir?  Lokma Tatlısının Yapılışı Ve Tarifi Nasıldır?

Lokma servisi profesyonellik gerektiren bir iştir lokmanın servis edileceği yere kadar geçen süreçte lokma dağıtımı yapılmadan önce lokma tezgâhları ve lokma makinalarımız en hijyen şekilde temizlenir, sonrasında un, şeker, maya, su, tuz eklenerek karışım yapıldıktan sonra hamur haline getirilir. Hazırladığımız hamurlar kaplara konulup lokmanı döküleceği yere ulaştırırız ve orada tezgahımızda yağ kızdırıp dan sonra lokma makinasına döktüğümüz hamurla birlikte lokma dökme işlemini başlatırız. Yuvarlak ve halka şeklinde olan lokmalar kızgın yağda pişirilerek şerbetliğe alınır ve şerbeti katılarak tabaklara konulup çatalla birlikte gelen misafirlere davetlilere ve cemaati servis edilir lokuma üretimi tamamıyla tarafımızdan yapılıp piyasada marka olan ürünler tercih edilmektedir. İşin uzmanı lokma ustaları en çıtır, en lezzetli ve en hafif hayır lokmalarını sizler için üretirler. 

seyyar lokma arabası fiyatları

 • 500 Kişilik Lokma Ne Kadar? 750 Kişilik Lokma Dağıtımı Kaç Para?

Lokmacı Furkan usta deneyim ve tecrübesiyle mobil seyyar lokma araçlarıyla İstanbul’un tüm ilçelerinde Avrupa ve Anadolu yakasında binlerce lokma dağıtımı yaparak hayır sahiplerinin hayırlarına vesile olduk. Sizler de deneyim ve tecrübemizle en çıtır lokmaları bizlere döktürebilirsiniz. 500 kişilik lokma dağıtımı 1.400 liradan, 750 kişilik lokma dağıtımı ise 1.500 liradan başlamaktadır. Cuma günleri minimum 1000 kişilik lokma dağıtımı yapmaktayız. Sebebi de cuma saatlerinin çok yoğun olması ve cemaatin kalabalık olmasıdır. Düşük sayıların cemaate yetmemesidir. hayır lokması dağıtmak insanların hayır dualarını almak için Lokmacı Furkan Usta’ya rezervasyon yaptırabilirsiniz. 

 • Lokma Döktürme Hizmeti Mevlit Ve Cenazelerde mi Yapıyorsunuz?
 • Dükkan Ve Açılış Organizasyonlarında Lokma Arabası Kiralayabiliyor musunuz?
  Bunu Gibi Tüm Sorularınıza Cevap Almak İçin Bize Ulaşın.

hayır lokması kiralama servisi İstanbul

İstanbul Lokma Döktürme Fiyatları İçin Her Zaman Bizi Arayın Bilgi Alın.
0532 692 98 48  –  0544 167 16 16