lokma arabası kiralama lokma döktürme

Lokma Döktürme Fiyatları En Uygunu Bizde

 1. Yıllardır kaliteli hizmet anlayışı ile çalışan şirketimiz, her zaman bileşenleri, güler yüzlü ekiplerle operasyonlar ve uzman lokmacı kadromuzla sizlere ve misafirinize en leziz lokmaları ikram ediyor.
 2. Kaliteli ürünleri taviz vermeden, size ekonomik olarak en uygun fiyatları sunmak için çalışıyoruz.
 3. İndirimli Lokma Arabası Dağıtımı fiyatlarını kaçırmayın. En Uygun Ve İndirimli Fiyatlar Bizde.
 4. Bu Aya Özel Hayır Lokma Döktürme Fiyatları %10 İndirimlidir. Kampanya Fırsatlarımızdan Yararlanmak İçin Arayabilirsiniz.

lokmacı fiyatları kaç para

İstanbul Lokma Döktürme Organizasyonu

 • Lokma Döktürme Hizmeti Almak İstiyorsanız Lokmacı Kiralamak İsterseniz Biz Buradayız.
 • Kaliteli Ve Hijyenik Hizmet anlayışı ile gönül rahatlığı ile bizi arayabilir ve lokma döktürebilirsiniz.
 • İstanbul’da lokma dağıtım ücretleri ve detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.
 • En Şık Lokma Arabaları İle En Hijyenik lokma ikramını yıllardır sizlere ikram ediyoruz.

lokma döktürme arabası kiralama

İstanbul’da Lokma Döktürmek İsteyen Herkes Arasın

10 Adet Mobil Lokma Aracı İle İstanbul’da Dağıtım Yapmadığımız Yer yoktur. Hatta İstanbul’un Çevre İllerinde Lokma İkramı Hizmeti vermekteyiz. En yeni model hayır lokma araçlarımız, yaptığınız hayra değer katmaktadır. Lokma İle İlgili tüm detaylar araç içindeki uzman ustalarımız tarafından sizlere sunulmaktadır. Bizi Arayarak Lokma siparişi verebilir ve ölüm yıl dönümleri için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

hayır lokması dağıtımı lokmacı Furkan usta

Eski Başbakanlardan Merhum Mesut Yılmaz İçin Eyüp Sultan Meydanında Hayır Lokması Döküp Dağıttık. Lokmacı Furkan Usta’yı Tercih Ettikleri İçin çok Teşekkür ederiz.

En Lezzetli Ve En Çıtır Lokmaları Marmara Bölgesinde Sizler İçin Döküyoruz.

Hayır lokması İstanbul ve çevre illerde servis yapıyoruz. İzmit Kocaeli, Sakarya Adapazarı, Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli illerinde sizlere hizmet veriyoruz. Ancak Fiyatlar İstanbul’a Göre Farklılık Göstermektedir. Dağıtımdan 1 saat önceden Caddeye gelip hazırlığımızı yapıp tabaklara lokmaları koyup misafirlere servis ediyoruz.

hayır lokması dağıtımı kaç para

Hayır Lokması Döktürme Kiralama Servisi

Hayır lokması döktürme fiyatları Her keseye uygundur. Bazı zaman dilimlerinde yaptığımız kampanya ve fırsatlarımızı kaçırmayın. En kaliteli hizmeti en uygun fiyata lokmacı Furkan’dan alabilirsiniz. İstediğiniz Sayıda lokma döktürme yapabilmekteyiz. İsteyin biz ustalarımız ve araçlarla istediğiniz konuma gelelim.

lokma döküyoruz hayırlara vesile oluyoruz

Hayır Lokma Döktürmek En İyi Fiyatlarla

Lokma dökerken gerekli olan ekipmanlar ve malzemeler şirketimiz tarafımızdan tedarik edilmektedir. Çatal, tabak, lokma, tarçın, nakliye ile her şeyi biz tamamlıyoruz. Size sadece hayır lokması dağıttırmak kalıyor. İstanbul hayır lokmacı arabalarımız  ve Seyyar lokmacı Standı kiralamak istiyorsanız nereden lokmacı bulacağım diyorsanız buradayız.

İstanbul Hayır lokması döktürme lokmacı kiralama

Hayır Lokması Döktürme İle Açılış Organizasyonu Yapıyoruz

Dükkan ve mağaza açılış organizasyonlarında açılış günü dükkanın önüne mobil lokma aracımızı çekip 1 saat önceden gelip hazırlığımızı yapar açılış saatinde gelen müşterileri sıcak ve çıtır lokmalarımızı ikram ederiz. Dükkan Ve İşyeri açılışlarında, en mükemmel hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Bizlere whatsapp, İnstagram Ve Web Sitemiz Üzerinden Ulaşabilirsiniz.

lokma dağıtımı lokma döktürme servisi

Lokma Döktürme İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular?

 • Lokma Döktürme Hizmetini Hangi Şehir Ve Bölgelere Yapıyorsunuz?
 • Lokmacı Furkan olarak İstanbul Avrupa Yakası başta olmak üzere Anadolu Yakası ve İstanbul’un cadde ve sokaklarında hayır lokması dağıtım hizmetini 15 yıldan fazladır devam ettirmekteyiz.
 • İstanbul dışından da gelen talepler doğrultusunda Kocaeli, Sakarya, Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli gibi illerimizde de yol masrafları karşılandığında oralara da hizmet sunabilmekteyiz.

hayır lokması dağıtmak istiyorum

Hayır Lokmasını Kimler İçin Döktürebiliriz?

 • Hayır sahipleri sevdiklerinin ahirete göç ettiğinde hayır lokması dağıtabilirler.
 • Cenaze günlerinde, Ölünün yedisinde, bazen kırkında elli ikisinde, bazen de ölüm yıl dönümlerinde hayır lokması döktürebilirsiniz.
 • Mevlit programlarında, cuma namazı çıkışlarında.
 • Bir hastanın şifası ve İyileşmesi Adına Lokma Döktürebilirsiniz.
 • Hayırlı bir  işinizin gerçekleşmesinden sonra da şükür içinde hayır lokması dağıtabilirsiniz.

Lokma döktürme lokma dağıtımı

 • Hayır Lokma Döktürme Fiyatları Ne Kadar? Lokma Hayrı Kaç TL?
 • 100 kişiden başlayıp 500, 1.000, 1.500 , 2.000 Ve 5.000 kişilik lokmalar döküp dağıtabiliyoruz. Modern makineler ve tezgahlarla seyyar mobil araçlar içerisinde hayır lokması dağıtımı yaparken en uygun fiyatları aktarmaya devam ediyoruz.
 • Minimum 4.500 TL’den başlayan fiyatlarımız istenilen lokma sayına ve talebiniz doğrultusunda gidilen yere göre de değişim göstermektedir. 

hayır lokması lokma dökme servisi

 • En Kaliteli Lokmacı Kiralamak İçin Ne Yapmalı?
 • Lokma döktürme işini gerçekte en iyi şartlarda yapan birçok firma yanında, çok kötü şartlarda merdiven altı diyebileceğimiz şekilde servis yapan kişilerde mevcuttur. Bu işin uzmanı yıllardır deneyimiyle tecrübesiyle bu sektörde hizmet veren kurumsal firmaları tercih etmeniz gerekmektedir.
 • Bizler yeni makinelerle ve mobil araçlarla en ideal şekilde hayırlarınızı insanlara ulaştırıyoruz. En kaliteli lokmacıyı arıyorum bulamıyorum diyorsanız, Furkan usta bu işte deneyimiyle sizlere en iyi hizmeti sunacaktır. Gönül rahatlığı ile yemek şirketimizi arayıp rezervasyon yaptırabilirsiniz.

hayır lokması arabası kiralamak

 • Lokmacı Kiralama Hizmeti İçin Kaç Kişi İle Geliyorsunuz?
 • Lokma döktürme işi meşakkatli deneyim isteyen ve bir o kadar da zor bir iştir. Bizler lokma dağıtımı için verilen adrese geldiğimizde en az 2 lokma ustasıyla dağıtım sürecini gerçekleştiriyoruz. Temiz ve en iyi şartlarda sizler için sunduğumuz hayır lokması servisini gönül rahatlığıyla dostlarınıza ve misafirlerinize Şirketimiz aracılığıyla tavsiye edebilirsiniz.  

hayır lokması dağıtmak için ne yapmalıyım

 • Lokmacı Furkan Usta Kaç Yıldır Hizmet Veriyor?
 • Lokma sektörü, hızla büyüyen ve hızla yeni kişilerin girdiği bir sektördür. Büyüyen sektörün yanında da kalitenin hızla düştüğü de bir sektör. Bizler 15 yılı aşkındır bu sektörde 100 binlerce kişiye lokma dağıtmanın gurunu yaşıyoruz.
 • Müşterilerimizin teşekkürlerini almak, onların hayır dualarıyla oradan ayrılmak bizler için en büyük mutluluk ve kazanç vesilesi. Kaliteden ödün vermeden uygun fiyat politikasıyla her zaman sektöründe lider konumda olan Furkan Usta’yı tercih ettiğinizde farkı göreceksiniz.

Hayır lokması döktürme fiyatları

Hayır Lokması İle Merak Ettiklerinizi Sorun

 • Lokmacı Kiralama Servisinde Kullanılan Malzemeler Nelerdir?  Lokma Tatlısının Yapılışı Ve Tarifi Nasıldır?

Lokma ikramı profesyonellik gerektiren bir iştir lokmanın servis edileceği yere kadar geçen süreçte lokma dağıtımı yapılmadan önce lokma tezgâhları ve lokma makinalarımız temizlenir, sonrasında un, şeker, maya, su, tuz eklenerek karışım yapıldıktan sonra hamur haline getirilir. Hazırladığımız hamurlar kaplara konulup lokmanı döküleceği yere ulaştırılır, tezgahımızda yağ kızdırıp sonra lokma makinasına döktüğümüz hamurla birlikte lokma dökme işlemini başlatırız.

hayır lokması döktürme iletişim

Lokma Döktürmek Nasıl Yapılır?

Yuvarlak ve halka şeklinde olan lokmalar kızgın yağda pişirilerek şerbetliğe alınır ve şerbeti katılarak tabaklara konulup çatalla birlikte gelen misafirlere davetlilere ve cemaate servis edilir. Lokma üretimi tamamıyla tarafımızdan yapılıp piyasada marka olan ürünler tercih edilmektedir. İşin uzmanı lokma ustaları en çıtır, en lezzetli ve en hafif hayır lokmalarını sizler için üretirler. 

seyyar lokma arabası fiyatları

 • 500 Kişilik Lokma Ne Kadar? 750 Kişilik Lokma Dağıtımı Kaç Para?

Furkan Usta deneyim ve tecrübesiyle mobil seyyar lokma araçlarıyla İstanbul’un tüm ilçelerinde Avrupa ve Anadolu yakasında binlerce lokma dağıtımı yaparak hayır sahiplerinin hayırlarına vesile olduk. Deneyimlerimizden yararlanarak en çıtır lokmaları bizlere döktürebilirsiniz. 500 Kişilik Lokma Döktürme fiyatı 4.000 TL’den Başlamaktadır.

hayır lokması kiralama servisi İstanbul

1.500 Kişilik Lokma Dağıtımı

Cuma günleri minimum 1.500 kişilik lokma dağıtımı yapmaktayız. Sebebi de cuma saatlerinin çok yoğun olması ve cemaatin kalabalık olmasıdır. Düşük sayıların cemaate yetmemesidir. Hayır lokması dağıtmak insanların hayır dualarını almak için Lokmacı Furkan Usta’ya rezervasyon yaptırabilirsiniz. 

İstanbul Lokma Döktürme Fiyatları İçin Her Zaman Bizi Arayın Bilgi Alın.
0532 692 98 48  –  0544 167 16 16