Şişli Hayır Lokması

Şişli Hayır Lokması dağıtımı çok hesaplı

Şişli Lokmacı Kiralama, Lokma Arabası Kiralama

Şişli Hayır Lokması Dağıtımı yapmak artık çok kolay. lokma döktürmek istiyorum diyen herkes bize ulaşmaları yeter 300 adetten 4.000 adete kadar lokma dökme hizmetini sizin adınıza bizler yapıyoruz. Sadece bize sipariş vermeniz yeterli tüm detayları sizin için biz yapıyoruz. Kaliteli hizmet şık arabalar ve hesaplı lokma dağıtım fiyatlarımızı öğrenerek sizde lokma döktürün. 500 kişilik lokma dağıtımı 4.000 TL’den başlıyor. 1.000 kişilik lokma ikramı 5.000 TL’den başlıyor.

Şişli Lokmacı Kiralama Fiyatı

Şişli Hayır Lokması Döktürme Servisi

Hayır Lokması Dökerken Her Zaman En Kaliteli Malzemeleri Kullandığımızı Bilmenizi İsteriz. Undan, Şerbete, elamandan lokma arabalarına kadar en kaliteli ekip ve ekipmanları kullanıyoruz. Size ve tüm davetli misafirlerinize en çıtır ve hafif lokmaları ikram ederken çok beğeneceksiniz. 20 senelik tecrübe ve deneyim ile hayır lokması firması olarak Şişli Başta Olmak Üzere Tüm Avrupa Yakasında tüm mescit, camilerde ve mekanlarda lokma döktürme hizmetini sunuyoruz.

Şişli hayır lokmacısı lokma arabası fiyatları

Şişli’de Lokma Dağıtmak İstiyorum Diyenler Arasın

Şişli hayır lokmacısı olarak, Şişli’nin tüm cadde sokak ve camilerinde lokma dağıtımı yaparken hayırlara vesile olmaya devam ediyoruz 500, 750 ve 1.000 kişilik lokma hayrı dağıtımlarını yaparken sizlerin isteğine göre mobil araçlardan Kur’an ı kerim tilaveti dinletiyoruz. Işıklı led tabelalarda merhumun ismini yazarak kimin hayrını olduğunu belli ediyoruz, cemaat hayır lokmaları yerken dualarını ederek ahrete intikal etmişler sevdiklerimiz dualar gönderiyorlar. Yediden yetmişe herkesin severek tükettiği lokma tatlısını sizde her türlü organizasyonda ikram edebilirsiniz. 

Şişli hayır lokması arabası

Şişli Lokma Dökme Fiyatları Kaç Para?

  1. 500 Adet Lokma Döktürme 4.000 TL
  2. 1.000 Adet Hayır Lokması İkramı 5.000 TL
  3. 1.500 Adet Lokmacı Fiyatları 6.000 TL
  4. 2.000 Kişilik Hayır lokma döktürme ücreti 7.000 TL

Fiyatlarımıza Ulaşım, elemanlar, tabak, çatal, şerbet ve hamur dahildir. Diğer Seçenekler Ve Ücretler Hakkında Detaylı Bilgi Alın.

Şişli Hayır Lokması döktürme ne kadar

Şişli’de Lokma Hayrı Yapmak Ve Şişli’de Lokma Döktürmek isteyen Tüm Dostlarımız Bizlere Ulaşsın.

Lokmacı İletişim HattıTlf. 0532 692 98 48
Lokmada En İyi Hizmet AnlayışıEn Ucuz Fiyatlar Sizleri Bekliyor