Hayır Lokması Fiyatları

Hayır Lokması Fiyatları 1750 TL

Hayır Lokması Fiyatları %20 İndirimlidir.

Hayır Lokması Fiyatları – Halkımız İyi Günde Kötü Günde Dostlarının Hep Yanındadır. Cenazelerde Ve Mevlütlerde Gelen Misafirlere İkram Edeceğiniz Ve İnsanların Hayır Dualarının Alınacağı Ve Ölmüşlerinizin Arkasından Hayırlar Yapabilirsiniz. Acılı Olduğunuz Anlarda Misafirlere Ne İkram Edeceğim Diye Düşünmeyin Çünkü Biz Gelip Misafirlerinize Lokma Döküp İkram Ediyoruz.

hayır lokması lokma dağıtımı lokma döktürme

Hayır Lokmacısı İle Cenaze Ve Mevlitlerde Sizlerleyiz.

Özellikle cenaze ve mevlit töreni gibi zamanlarda, cenaze sahibi hem hüzünlü, hem yorgun hem de bürokratik işlemlerden bunalmış bir halde olmaları normal görülmektedir. Bu tip zamanlarda, katılım sağlamış misafirlere ikram edilecek gıdalar ile uğraşmak gereksiz bir stres oluşturmakta ve acısını yaşamaya çalışan insanları daha da bunaltmaktadır.

lokma hayrı lokma dökme hizmeti

Cenazelerde Lokma Döktürmek İsteyen Herkes Arayabilir.

Cenazelerde yapılması gereken firmamıza başvurarak lokmacı kiralaması yapmanız ve siz kendi haliniz ile uğraşırken detaylar ile bizim uğraşmamızı sağlamanızdır.  Hayır lokması döktürme yıllardan beri yapılan geleneksel bir adettir. En Tecrübeli Ekiplerimiz İle En İyi ikramı Sunmaya Devam Ediyoruz.

kiralık hayır lokması arabası

Hayır Lokmacısı Kiralama Fiyatları İstanbul

Bu nedenle, bu işi yıllardır yapan firmamız ile temasa geçebilir ve en uygun lokmacı Standı ile hayır lokması döktürebilirsiniz. Firmamız komple ve bütün detayların firmamız sorumluluğunda olduğu lokmacı Arabası kiralama fiyatları teklifi sunmakta olup, sizden ekstra bir şey talep etmemektedir.

hayır lokmam lokmacı kiralama

Lokmacı Kiralama Fiyatları Çok Uygun

Lokmacı kiralama Ücretleri paketinde, lokmanın hazırlanması, mayalanması, cemiyetin olduğu yere götürülmesi, pişirilmesi, servise hazırlanması ve tabak, çatal, peçete ve ıslak mendil ile servis edilmesi gibi tüm detaylar firmamız tarafından hassasiyet ile yerine getirilmektedir.

Hayır lokması Arabası kiralama fiyatı

Tüm Marmara Bölgesinde Hayır Lokması Döküyoruz.

Fiyatlarımız, dökülecek lokmanın miktarına ve gidilecek cemiyetin nerede olduğu yani mesafe ile belirlenmektedir. kiralama Servisi hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle temasa geçiniz. Biz de yılların getirdiği tecrübe ve ehil ustalarımız ile sizlere çıtır çıtır lokma yedirmenin keyfini yaşayalım.

hayır lokması lokma döktürme

Lokma Dökme, Dağıtımı Ve İkramı İçin Sipariş verin

Hayır yapmak istiyorsunuz ama nasıl yapacağım diye düşünüyorsunuz işte buradayız. İstediğiniz adreslere gelip lokma döküp hayırlara vesile olmaya çalışıyoruz. Ölmüşlerinize hayır duası göndermek için insanlara lokma ikram edin. En Uygun Fiyatlarla 4.500 TL’den Lokma Siparişi Verebilirsiniz.

Hayırlara Vesile olmak İçin Hayır Lokması Döktürün. Lokma Arabası İle Dağıtımı Fiyatlarımızı Öğrenin. 0532 692 9848

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir