Sultanbeyli Hayır Lokması

Sultanbeyli Hayır Lokması Dağıtımı

Sultanbeyli Hayır Lokması Dağıtımı Artık Çok Uygun Koşullarla Sizlere Sunuluyor. Sultanbeyli ilçemizde yıllardır hayırlı okumaları döküp tanıtmaya devam ediyoruz o zamana kadar 10 binlerce insana hayır lokması dağıtımı yapmışızdır. Hayırseverlerin yapabilecekleri en sevap işlerden biri de lokma dağıtımı yapan insanların hayır dualarını almaktır. Yediden 77’ye herkesin severek tükettiği ve gönül rahatlığıyla alıp yediği lokmalar insanımız tarafından beğenilmektedir.

Sultanbeyli Lokma Dökme Arabası

Sultanbeyli hayır lokması fiyatları ne kadar

Sultanbeyli’nin de yaptığımız mobil araçlarla lokma dağıtımları minimum 4.000 liradan başlamaktadır. seyyar gezici mobil araçlarımız istediğiniz noktaları gelip orada birebir sıcak bir şekilde pişirilip tabakları konulup şerbeti üzerine dökülüp halkımıza ikram edilmektedir. 1.000 1.500 2.000 şeklinde lokma dağıtımları devam etmektedir. Osmanlı’dan gelen kültürü bu lezzeti günümüzde bizler yaşatmaya devam ediyoruz. Osmanlı saray mutfağında en sevilen tatlılardan birisi olan lokma tatlısı yüzyıllardır halkımız tarafından sevilerek tüketilmektedir. Hiç çekinmeden bizi arayıp bu lezzeti halkımıza tattırabilirsiniz.

Sultanbeyli Hayır Lokması Fiyatları

Sultanbeyliği’nde Hayır Lokması Döktürmek İstiyorum

Hayır lokmalarını işinin uzmanı lokma ustalarımız el değmeden otomatik makinelerle lokma üretim tesisimizde önceden hazırlayıp mobil araçlarla istediğiniz noktaya gelip orada birebir sıcak bir şekilde döküp dağıtmaktadırlar. Lokmanın içeriğinde un vardır maya şeker, su tuz ve bizim özel olarak koyduğumuz tarçın mevcuttur. Bunların karışımından hazırladığımız hamuru lokmanın döküldüğü yere getirip orada makinemizde kızgın yağın içerisine döküp pişirdikten sonra şerbetlik tabaklara koyup çatalını da verip sizlere servis etmekteyiz. İşin uzmanı profesyonel bir lokma firmasıyla çalışmak isterseniz on yıllara varan tecrübemiz ile işlerinize talibiz.

Ne İçin Hayır Lokması Dağıtımı Yapılır?

  • Yeni Bir işyeri açtığınızda bereketli olması açısından hayır lokması dağıtabilirsiniz.
  • Sünnet düğünü yaptığınızda gelen misafirlerinize tatlı namına hayır lokması ikram edebilirsiniz.
  • Hastanede bir yakınınız yatmakta, şifa bekliyor insanların duasına ihtiyacı var. Dua istemenin en güzel yolu bir hastane önüne çektiğimiz hayır lokması aracı lokma dökmek olacaktır.
  • Mevlid programında gelen misafirlere lokma tatlısı ikram edip onların ağızlarını tatlandırabilirsiniz.
  • Kandil gecelerinde Ve mübarek günlerde yine hayır lokması dağıtmak kültürümüzün bir parçasıdır, dinimize uygun biz davranıştır. Sizler de hayırdır vesile olmak lokma hayrı yapmak için şirketimizi arayabilirsiniz.

Sultanbeyli’de Hayır Lokması Arabası Kiralamak Ve Lokma Döktürmek İsterseniz, Lokmacı Furkan Usta Firmamızı Arayabilirsiniz. 0532 692 98 48