Çatalca Hayır Lokması

Çatalca Hayır Lokması dağıtımı

Çatalca’da Lokma Döktürmek Artık Çok Kolay

Çatalca hayır lokması döktürmek hayırlara vesile olmak sevdiklerinizin arkasından dua göndermek için sizler de hayır lokması döndürebilir lokmacı Furkan’ı ustayı arayabilirsiniz. 20 yıla yakındır bölgesinde 10 binlerce kişiye hayır lokması dağıtan firmamız sizlerin de lokma dağıtımlarını talip. Yediden 70 yediye herkesin severek tükettiği lezzetli böyle çıtır lokmalarımızı siz de halkımıza ikram edebilirsiniz. 4.000 liradan başlayan hayır lokması fiyatlarımız gidilen yerin uzaklığına ve dökülen lokma sayısına göre değişiklik göstermektedir.

Çatalca Lokma Daöktürme fiyatları

Çatalca Hayır Lokması Ne Kadar?

Çatalca’nın tüm ilçelerinde mahalle ve caddelerinde hayır lokması döktürebilirsiniz. Minimum 750 kişiden başlayan lokma dağıtımları 1.000, 1.500, 2.000 ve 2.500 şeklinde artmaktadır. Temiz hijyenik ve kaliteli hizmet anlayışıyla 20 yıla yakındır sizlere hizmet sunan firmamız en uygun fiyat politikasıyla da yine kesenizi düşünmektedir. Bazen bir cenaze namazında, bazen bir cuma namazı çıkışında, bazen bir mevlit programında, bazen de bir etkinlik ve davette mobil gezici araçlarımızla mekana gelir orada hayır lokmalarını dağıtmaya başlarız.

Çatalca’da Lokma Döktürmek İstiyorum Diyen Arasın.

Sıcak ve lezzetli olan lokmalarımızı her kesimden insanımız gönül rahatlığıyla tüketmekte ve bizlere teşekkürlerini ile iletmektedirler. Sizler de profesyonel bir lokma dağıtım şirketiyle anlaşmak ve ölmüşlerinin arkasından hayır dualar göndermek için bizleri arayabilirsiniz. Haftanın 7 Günü Bizleri Arayıp Rezervasyon Yaptırabilirsiniz.

Çatalca'da lokma döktürmek istiyorum

Hayır Lokma Dağıtımı İle Alakalı İçerikler Neler?

  • Lokma Tabaklarında Ortalama 5 adet lokma verilmektedir.
  • Haftanın 7 Günü, 365 gün hayır lokma dağıtımı yapabilmekteyiz.
  • Lokma Dağıtımı minimum 500 adetten oluşmaktadır.
  • %100 Müşteri Memnuniyet Garantisi Vermekteyiz.
  • %20 ye varan indirimli fiyatlarımız ve fırsatlarımızdan yararlanın.

Çatalca Hayır Lokması Dağıtımı Yaptırmak İsteyen Hayır Sahipleri Bizleri Arayabilir Ve Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. 0532 692 98 48