Hayır Lokması Döktürme

İstanbul’da Hayır Lokması Döktüren Firmalar

lokma döktürme kampanyası

Hayır Lokmacısı Kiralama Servisi

Hayır Lokması Döktürme için fiyatlarımız ve rezervasyon tarihlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. hayırlara vesile olmak ölmüşlerinize arkasından göndereceğiniz en güzel sevap ve ibadetlerden biri hayır lokması döktürerek hayırlara vesile olun. ister evinizin önünde, ister dükkanınızın önünde, ister camide cemaate hayır lokması ikram edebilirsiniz. tüm detayları biz düşünüyoruz, tabak, çatal, eleman, nakliye, yani her bir ekipman Lokmacı Furkan Usta ayrıcalığıyla sizde farkı fark edin.

hayır lokması döktürmek

Hayır Lokması Döktürme Fiyatları

Hayır Lokma Fiyatları İstanbul İçinde 700 TL’den Başlayarak yerin uzaklığına göre ve sayının yüksekliğine göre değişmektedir. lokmacı kiralamak ve hayır lokması döktürmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. size bir telefonla hizmet sunmaktayız. siz isteyin biz adresinize kadar gelip lokma dökelim. son aylarda İstanbul dışındaki çevre illere de hizmet vermeye başladık. tecrübeli eleman ve yeni temiz lokma arabaları ve standlarla sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

hayır lokması arabası ücreti

lokma dökerken tüm ekip ve ekipmanlar tarafımızdan sizlere sunulmaktadır. lokmanın hamurundan şerbetine kadar, lokma arabasından nakliyesine ve elemana kadar her şey lokmacı furkan usta firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. yılların tecrübesini sizlere yansıtmak isteriz. en hijyenik, en taze ve sıcak bir şekilde lokma döküyoruz sizlere. saray lokması ve izmir lokması servisinden hangisini isterseniz sizlere ulaştırıyoruz.

lokmacı Furkan Usta hayır lokması dökmeye devam ediyor. lokma fiyatları için arayın. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir