Lokma Dağıtımı ne kadar

Lokma Dağıtımı Fiyatlarımızı Öğrenmeden Karar vermeyin. İstanbul’un en büyük lokma fikri dağıtım firması olan lokmacı Furkan Usta İstanbul’un birçok ilçesinde mobil gezici araçlarla hayır Lokmaları dağıtmaya devam ediyor. Yıllardır en yeni ve şık mobil araçların yanında tam otomatik makineler ve tezgahlarla da el değmeden lokmayı sizlere ulaştırıyoruz. Lokma dağıtımı sonuç olarak kolay bir iş değildir, bunu profesyonel ve tecrübeli eller sayesinde bir sanata dönüştürüyoruz. Yıllardır İstanbul’da Anadolu ve Avrupa yakasında olmak üzere işte onun en ücra köşelerine kadar servis yapmaktayız.

Hayır Lokması Dağıtımı yapmak istiyorum

Lokma Dağıtımı Yaptırmak İstiyorum

Her zaman en çıtır ve en leziz hayır lokmalarını halkımıza ulaştırıyoruz. Sektörünün öncülerinden olan kurumsallığını oluşturmuş profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla Lokmacı Furkan usta her zaman sizlere hizmet vermeye devam ediyor. 20 yılı aşkın süredir lokmacılık alanında faaliyetlerine devam eden şirketimiz, hayır pilavı, mevlit pilavı dağıtımı yanında ayran ve tatlısını da sizlere sunarken yine seyyar mobil araçlarla hizmet sunmaktadır.

Lokma döktürme lokma dağıtım

Lokma Dağıtımı Fiyatları Ne Kadar Sorun?

Son yıllarda gelen yoğun talep üzerine aşure, helva ve hayır çorbası dağıtımlarımızda yine şirketimiz bünyesinde devam etmektedir. Hiçbir zaman kaliteden ödün vermeden kritiği uygun fiyata sizlere sunmaya devam ediyoruz. Siz isteyin biz istediğiniz noktalara ve konumlara işinin uzmanı ekiplerimizle birlikte gelelim ve lokma dağıtımı gerçekleştirelim. İster bir mevlitte ister bir cenazede ister bir düğünde isterseniz de bir açılışta olmak üzere tüm organizasyon etkinlik ve davetlerde hayır lokması dağıtımlarımızı yapabilmekteyiz.

Lokma Dağıtımı Yaptırmak İçin Ne Yapmalıyım?

Ofis olarak İstanbul Eyüp Axis İstanbul’da birebir görüşmelerde gerçekleştirebiliyoruz, gönlünüz rahat bir şekilde evinizin önünde caminizde veya evinize yakın cadde üzeri bir noktada lokma dökme ve dağıtımları en hijyen şekilde gerçekleştirilmektedir. Minimum 500 kişilik lokma dağıtımları yanında 1.000, 1.500, 2.000 ve 3.000 gibi oranlarda dağıtımlar yapılabilmektedir.

İstanbul’da Hayır Lokması Döktürme Servisimizi Arayın

Sizlere tavsiyemiz her zaman ana caddelerde veya halkımızın yoğun olduğu bölgelerde lokma Hayrı yapmanız yönündedir. Çünkü böylesine yoğun olan yerlerde daha çok insana ulaşıp daha çok insana hayır lokması dağıtıp onların hayır dualarını alıp rahmetlinin arkasından göndermektir. Halkımızın özellikle bizlerden tercih ettiği lokma dağıtımları kandil günlerinde cuma namazı çıkışlarında veya rahmetlinin seneyi devriyesinde daha çok lokma dağıtımı yapılmaktadır.

Lokma Döktürmek Ve Ve Lokma Dağıtmak İçin Lokmacı Furkan Usta’yı Arayın. 0532 692 98 48