Maltepe Hayır Lokması

Maltepe Hayır Lokması fiyatları ne kadar

Maltepe’de Lokma Döktürmek İstiyorum

Maltepe Hayır Lokması Döktürme k artık çok kolay lokmacı kiralama servisimizi arayarak sizde ölmüşlerinizin arkasından hayırlar gönderebilirsiniz. İster 500 kişilik, ister 5.000 kişilik fark etmez tüm organizasyon ve davetlerde misafirlerinize hayır lokması dağıtımı yaptırabilirsiniz. 4.500 TL’den başlayan lokma dökme fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Maltepe Lokma dağıtımı lokma dökme

Maltepe Hayır Lokması Dağıtımı En İyi Fiyatlar

Mobil Lokma Arabaları İle Maltepe’nin Tüm Mahalle Ve Camilerinde Lokma dökerken Anadolu Yakasında tüm mekanlarda lokma ikramı yapmaya devam ediyoruz. Hayır Lokma döktürmek ve lokmacı kiralamak için yapmanız gereken sadece bizi ulaşmanız. Uzman ve profesyonel lokmacı ustalarımız sizler için en çıtır ve lezzetli lokmaları dökmeye devam ediyorlar. Yeter ki siz isteyin, biz gelelim hayırlarınıza vesile olalım. 5.000 TL’den Başlayan lokma dağıtım Fiyatları.

Maltepe Hayır Lokması Döktürmek İstiyorum

Maltepe Lokma Dökme Arabası Kiralayın

İstediğiniz Sayıda İstediğiniz Konum Ve Tarihte Lokma Arabaları İle Gelip 7’den 77 ye Herkese Lokma yapıyoruz. 20 yıllık deneyim ve tecrübemiz ile sizde kaliteli hizmet anlayışı ile tanışın. bu zamana kadar 1 milyon kişiye hayır lokması dağıttık. 10 mobil lokma arabası ile yaptığımız hizmetlerimizden çok memnun kalacaksınız. %100 memnuniyet garantisi ile %10 a varan indirimli ve kampanyalı fiyatlar sizleri bekliyor. Osmanlıdan günümüze gelen, Bu eşsiz lezzeti tüm dostlarınıza tattırmak için Lokmacı Furkan Usta’yı Arayabilirsiniz.

Maltepe’de Hayır lokması döktürmek için Nelere Dikkat Edilmeli

  • Lokma döktürmek için en az bir hafta önceden rezervasyon yaptırmalısınız.
  • Lokma arabamızı rahatlıkla fark edeceğimiz bir yerin tercih edilmesi gerekmektedir. 
  • Hayır lokması siparişleri Ve Rezervasyonlar minimum 750 kişiden oluşmaktadır. 
  • Sıcak ve mis gibi lokma dağıtımı için gerekli olan tüm ekip ve ekipman tarafımızdan tedarik edilmektedir. 
  • Daha fazla insana ulaşmak ve daha çok kişiye hayır lokması dağıtmak için her zaman daha canlı ve halkın yoğun olduğu yerler tercih edilmelidir. 
  • Camilerde Lokma Döktürecekseniz Cami İmamına Lokma Dağıtımı Yapılacağını Anons Yaptırılması daha İyi Olur.
Maltepe Lokma Dökme Arabası fiyatları ne kadar

Maltepe’de Yapacağınız Hayır Lokması İkramları İçin Bizimle İletişim Kurun.