Ataşehir Lokma Dökme

Ataşehir lokma Dökme Arabası

Ataşehir Lokmacı Kiralama Firması

Ataşehir Lokma Dökme Servisi 20 yıldan beri sizlerin hizmetinde. cenazelerde, camilerde, kandil programlarında, açılış organizasyonlarında ve düğünlerde hayır lokması dağıtımı yapıyoruz. Kaliteli hizmet anlayışı ile yıllardır sizlere hizmet veren firmamızı tercih ederseniz yanılmazsınız. Osmanlıdan günümüze gelen toplumumuzun her kesiminin severek tükettiği bu eşsiz lezzeti sizlere sunuyoruz.

Ataşehir hayır lokması dağıtımı ve lokma arabası kiralama

Ataşehir Lokma Dökme Fiyatları Çok Hesaplı

Ataşehir’de Lokma Arabaları ile Lokma dağıtımı yaparken en çıtır ve en hafif lokmaları ikram ediyoruz. Özellikle cuma namazı çıkışında gelen cemaate lokma dağıtarak hayır dualarını alıyoruz. Ölmüşlerinizin arkasından hayır duası göndermenin en güzeli yolu lokma dağıtmak. Lokmacı Furkan Ustanın Kalite Ve tecrübesinden Yararlanın. Siz isteyin biz istediğiniz adrese gelelim.

Ataşehir Lokma Dökme Fiyatları

Ataşehir Lokma Dökme Arabası %20 İndirimli

Mobil Lokma Arabalarında Ataşehir ve Tüm Anadolu Yakasında lokma Hayrı Yapmak İsteyen tüm müşterilerimize %20 lik indirim için bize ulaşabilirsiniz. %100 müşteri memnuniyeti için Lokmacı Kiralama Şirketimize ulaşmanız yeterli. lokma döktürmek istiyorum ama nereden bulacağım diyorsanız bize ulaşmanız yeterli. Çok hesaplı ve indirimli fiyatlarla tüm camilerde lokma döktürebilirsiniz. Yıllardır 1 milyon kişiye hayır lokması dağıtımı yaptık. Bundan sonrada iyi günde, kötü günde misafirlerinize lokma döktürebilir ve dağıtabilirsiniz.

Ataşehir lokmacı kiralama ve lokma dökme

Hayır Lokması Nasıl yapılıyor? 

Mobil lokma arabalarımızla istenen noktaya gelip orada lokma tezgâhı ve makinasıyla hayır lokmalarını dökmeye başlıyoruz. Daha önceden hazırladığımız hamurları makinemize aktararak oradan da kızmış yağa lokmaları dökmeye başlıyoruz. Lokmaları şerbet haznemize alıp üzerine şerbeti ekleyip daha sonra tabaklara koyup çatalla birlikte halkımıza ikram ediyoruz. Temizliğe ve hijyene dikkat ettiğimiz araçlarımızla en çıtır, en lezzetli ve o güzel tadıyla halkımızın beğenisine sunuyoruz. 

Ataşehir’de Hangi Durumlarda Lokma Dökülür? 

  • Bu Dünyadan Ahirete göç etmiş yakınlarınız ve sevdikleriniz için Hayır lokması döktürebilirsiniz.
  • Yeni doğan çocukların Hayrı için lokma dökebilirsiniz.
  • Kandil Geceleri, Mevlüt Programları ve sünnet düğünlerinde lokma dökülebilir.
  • Bir hastanın iyileşmesi adına Hastanenin Önünde hayır lokması dökülebilir.
  • Bunların dışında Düğün, sünnet, nişan Ve açılış organizasyonlarında yine hayır lokması dağıtımı yaptırabilirsiniz.
lokma arabası dağıtımı çok hesaplı fiyatlar

Ataşehir’de Lokmacı Kiralamak ve Ataşehir’de Lokma Hayrı Yaptırmak isteyen Herkes Bize Ulaşabilir.