Üsküdar Lokma Döktürme

Üsküdar lokmacı kiralama fiyatı

Üsküdar Hayır Lokması Çok Ekonomik

Üsküdar Lokma Döktürme Hizmetini 20 Yıldır Sizlere Sunmaktan gurur duyuyoruz. Kaliteden ödün vermeden en iyi lokmalar, en taze hamurlar ve en uygun fiyat politikası ile Üsküdar’ın Tüm İlçelerinde En Hüzünlü Anlarınızda Yanınızdayız. Mobil Hayır Lokması Arabaları İle İstediğiniz Her Yerde, İstediğiniz Kişi Sayısınca Lokma Döküp Dağıtıyoruz.

Üsküdar lokma dağıtımı ücreti

Üsküdar Lokmacı Kiralama İle Nerelerdeyiz

Üsküdar Lokma Döktürme Servisi İle Camiler, cenazeler, kandiller, düğünler ve dükkan açılışlarında on binlerce kişiye hayır lokması döktük. Üsküdar hayır lokmacısı Kiralamak İstiyorum Diyorsanız Lokmacı Furkan usta hep yanınızda olmaya devam ediyor. Üsküdar Merkez Olmak Kaydıyla Hem Anadolu Yakası, Hemde Avrupa Yakasında her adres ve konumlarda istenilen tarih ve saatte hizmetinizde oluyoruz.

Üsküdar lokma dağıtımı kaç para?

Üsküdar Hayır Lokmasını Nerelerde Döküyoruz?

Üsküdar’da Bulunan Tüm Camilerde Cuma Namazı Çıkışlarında Hayır lokması dağıtarak ölmüşlerinizin hayrına gönderiyoruz. Üsküdar’ın En Büyük Camilerinde Aziz Mahmut Hüdai Camii, Altunizade Cami, Mihrimah Cami, Valide Atik Cami, Büyük Selimiye Cami, Üsküdar Ayazma Cami, Ahmediye Cami Gibi Birçok İbadethanede Hayır Lokması Dökerek Müşterimizin Hayırlarını Gerçekleştirdik.

Üsküdar Lokma Dökme Arabası Kiralama

Üsküdar Hayır Lokma Arabası Kiralama %20 İndirimli

Senelerdir Düğünlerde ve cenazelerde hayır lokması dağıtımı yapan firmamız sizlere indirimli fiyatlarla en kaliteli hizmeti sunmaktadır. lokma arabalarında tam otomatik makinelerde el değmeden kızdırdığımız yağa hamurları döküp pişirip şerbetleyip dağıtım yapmaktayız. Üsküdar’ın tüm sokak ve caddelerinde lokma döktürme hizmeti yapmaktayız. En iyi Hizmeti En makul Fiyatlarla Birden Almak İçin Bizi Arayıp rezervasyon Yaptırın.

Üsküdar hayır lokması döktürmek ne kadar?

Üsküdar’da hayır lokması döktürmek için bize ulaşın.

Üsküdar’ın en eski hayır lokması firması olan Lokmacı Furkan Usta, deneyimli ve tecrübeli kadrosuyla 20 Yıla yakındır hayır sahiplerine hizmet vermektedir. Cenazelerden, mevlit programlarına, kandil gecelerinden, bayram programlarına kadar birçok organizasyonda yer aldık. Mobil lokma arabaları ile İzmir lokması ve saray lokması olarak 2 çeşit lokma dağıtımını yapabilmekteyiz. İster şerbetli, ister tuzlu olarak hizmet verdiğimiz lokma dağıtımları siz hayır severler için en uygun fiyatı en kaliteli hizmetle sunuyoruz. 

Üsküdar Hayır Lokma Döktürme Fiyatları Kaç Para?

  • 800 Kişilik Hayır Lokması İkramı 3.500 TL
  • 1.000 Kişilik Lokmacı Kiralama Hizmeti 4.000 TL
  • 1.500 Kişilik Hayır Lokması Dağıtımı 5.000 TL
  • 2.000 Adet Lokma Dağıtım Servisi 6.000 TL
Üsküdar Lokma Dökme Kaç TL

Üsküdar Lokmacı Kiralama Servisi İçin Lokmacı Şirketimizi Arayarak Bilgi Alın.
0532 692 98 48