Üsküdar Lokma Döktürme

Üsküdar lokmacı kiralama

Üsküdar Hayır Lokması Çok Ekonomik

Üsküdar Lokma Döktürme Hizmetini 20 Yıldır Sizlere Sunmaktan gurur duyuyoruz. kaliteden ödün vermeden en iyi lokmalar, en taze hamurlar ve en uygun fiyat politikası ile Üsküdar’ın Tüm İlçelerinde En Hüzünlü Anlarınızda Yanınızdayız. Mobil Hayır Lokması Arabaları İle İstediğiniz Her Yerde, İstediğiniz Kişi Sayısınca Lokma Döküp Dağıtıyoruz.

Üsküdar lokma dağıtımı

Üsküdar Lokmacı Kiralama İle Nerelerdeyiz

Üsküdar Lokma Döktürme Servisi İle Camiler, cenazeler, kandiller, düğünler ve dükkan açılışlarında on binlerce kişiye hayır lokması döktük. Üsküdar hayır lokmacısı Kiralamak İstiyorum Diyorsanız Lokmacı Furkan usta hep yanınızda olmaya devam ediyor. Üsküdar Merkez Olmak Kaydıyla Hem Anadolu Yakası, Hemde Avrupa Yakasında her adres ve konumlarda istenilen tarih ve saatte hizmetinizde oluyoruz.

Üsküdar hayır lokması kaç para

Üsküdar Hayır Lokmasını Nerelerde Döküyoruz?

Üsküdar’da Bulunan Tüm Camilerde Cuma Namazı Çıkışlarında Hayır lokması dağıtarak ölmüşlerinizin hayrına gönderiyoruz. Üsküdar’ın En Büyük Camilerinde Aziz Mahmut Hüdai Camii, Altunizade Cami, Mihrimah Cami, Valide Atik Cami, Büyük Selimiye Cami, Üsküdar Ayazma Cami, Ahmediye Cami Gibi Birçok İbadethanede Hayır Lokması Dökerek Müşterimizin Hayırlarını Gerçekleştirdik.

Üsküdar Lokma Dökme Arabası Kiralama

Üsküdar Hayır Lokma Arabası Kiralama %20 İndirimli

Senelerdir Düğünlerde ve cenazelerde hayır lokması dağıtımı yapan firmamız sizlere indirimli fiyatlarla en kaliteli hizmeti sunmaktadır. lokma arabalarında tam otomatik makinelerde el değmeden kızdırdığımız yağa hamurları döküp pişirip şerbetleyip dağıtım yapmaktayız. Üsküdar’ın tüm sokak ve caddelerinde lokma döktürme hizmeti yapmaktayız. Sizde En iyi Hizmeti En makul Fiyatlarla Birden Almak İçin Bizi Arayıp rezervasyon Yaptırın.

Üsküdar Lokma Döktürme Fiyatları Kaç Para?

  • 500 Kişilik Lokma Döktürme Servisi 1.400 TL
  • 800 Kişilik Hayır Lokması İkramı 1.600 TL
  • 1.000 Kişilik Lokmacı Kiralama Hizmeti 1.800 TL
  • 1.500 Kişilik Hayır Lokması Dağıtımı 2.200 TL
Üsküdar Lokma Dökme Kaç TL

Üsküdar Lokmacı Kiralama Servisi İçin Lokmacı Şirketimizi Arayarak Bilgi Alın.
0532 692 98 48